Polska, grosz litewski na stopę polską, 1567

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie, monety polskie od średniowiecza do PRL-u

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2014 21:32:30
110082
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572, grosz litewski na stopę polską, 1567, Tykocin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Ivanauskas 5SA30-12

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 1065

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  240 zł
4)  230 zł
5)  220 zł
6)  180 zł
7)  105 zł