Polska, talar wikariacki, 1711
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie, monety polskie od średniowiecza do PRL-u
Cena wylicytowana: 3 700 zł
110281
| Opis: |
Polska - August II Mocny 1697-1733, talar wikariacki, 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Trzy stoły z insygniami koronacyjnymi |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 29.00 g, przyzwoicie zachowany |
Kahnt 283, Schnee 1011, Dav. 2655 |
Cena końcowa: 3 700 zł
Cena wywoławcza: 2 700 zł
Cena szacunkowa: 4 500 zł
Ilość odsłon: 454
1) 3 700 zł
2) 3 600 zł
3) 3 400 zł
4) 3 100 zł
5) 2 800 zł
| min |