Polska, 1 złoty, 1.10.1938
Polska, 1 złoty, 1.10.1938
Cena wylicytowana: 310 zł
84849
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 1.10.1938, seria IL 8697445 |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
piękny egzemplarz po bardzo subtelnej konserwacji |
Lucow 719 (R3), Miłczak 78b |
Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 136
1) 310 zł
2) 300 zł
3) 270 zł
4) 220 zł
5) 180 zł
min |