Polska, szeląg, 1580
Polska, szeląg, 1580
Cena wylicytowana: 800 zł
108659
Opis: |
Polska - Stefan Batory 1576-1586, szeląg, 1580, Olkusz, odmiana z herbem Jastrząbiec i datą przedzieloną krzyżem korony |
Stan zachowania: |
IV, Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna, rzadki |
T. 20 |
Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 947
1) 800 zł
2) 780 zł
3) 500 zł
4) 270 zł
min |