Niemcy, 5 marek, 1907/A
Niemcy, 5 marek, 1907/A
Cena wylicytowana: 80 zł
84660
| Opis: |
Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm II 1888-1918, 5 marek, 1907/A, Berlin |
| Stan zachowania: |
III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna, ładne |
Jaeger 104 |
Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 1463
1) 80 zł
2) 75 zł
| min |