Polska, 50 złotych, 28.08.1925
Cena wylicytowana: 155 zł
97096
| Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 50 złotych, 28.08.1925, seria AG, numeracja 9365003 |
| Stan zachowania: |
IV/V, Fine / Very Good |
| Dodatkowe informacje: |
wielokrotnie złamane, naddarcia i małe ubytki naprawione konserwatorsko, rzadkie |
Lucow 624 (R3), Miłczak 62b |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 720
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 90 zł
4) 50 zł
| min |