Polska, 2 grosze srebrne (półzłotek), 1767 FS
Zakończenie: 04-09-2014 21:46:00
108511
| Opis: | Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, 2 grosze srebrne (półzłotek), 1767 FS, Warszawa |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | wybite lekko uszkodzonym stemplem, delikatna patyna |
| Literatura: | Plage 246 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 277