Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Cena wylicytowana: 42 zł
108582
| Opis: |
Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Magdeburg?, Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: |
IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 1.24 g, gięty i pęknięty |
Dbg. 1330, Gum.CNP typ II |
Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 204
1) 42 zł
2) 40 zł
3) 32 zł
| min |