Polska, 1/2 grosza, 1797 B
Polska, 1/2 grosza, 1797 B
Cena wylicytowana: 28 zł
106095
| Opis: |
Polska - Zabór pruski - Prusy Południowe - Fryderyk Wilhelm II 1786-1797, 1/2 grosza, 1797 B, Wrocław, odmiana z niską literą W w monogramie |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
zielona patyna |
Plage 21, Schrötter 212 |
Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 2018
1) 28 zł
2) 26 zł
| min |