Polska, szóstak, 1678
Polska, szóstak, 1678
Cena wylicytowana: 34 zł
105672
| Opis: |
Polska - Jan III Sobieski 1674-1696, szóstak, 1678, Bydgoszcz |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 184
1) 34 zł
2) 32 zł
| min |