Zakończenie: 20-03-2014 20:30 ÷ 21:29
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, 10 marek, 1943
106028
| II |
330 zł szac. 250 zł 336 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, 1/6 talara, 1676
106027
| III |
90 zł szac. 60 zł 528 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1828/ СПБ НГ
106031
| III- |
290 zł szac. 300 zł 690 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1892 (АГ)
105919
| III/IV |
180 zł szac. 200 zł 397 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1899/ ФЗ
106033
odmiana z popiersiem bliżej rantu | III+ |
140 zł szac. 150 zł 478 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal sygnowany W. G. (Wacław Głowacki) wybity w 1880 r. z okazji pobytu c..
105940
medal sygnowany W. G. (Wacław Głowacki) wybity w 1880 r. ... | II- |
340 zł szac. 125 zł 1322 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal - pamiątka zawodów sportowych - Konstytucji 3 Maja, 1925, na stronie..
106147
medal - pamiątka zawodów sportowych - Konstytucji 3 Maja,... | III+ |
180 zł szac. 150 zł 2119 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, grosz, 1532
105992
Aw: SIGIS I I REX PO DO TOCI PRVS, Rw: GROSS COMV TERR PR... | III+ |
145 zł szac. 150 zł 536 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, grosz na stopę polską, 1566
106013
na rewersie końcówka LITV, odmiana bez herbu Jastrzębiec | III+ |
420 zł szac. 250 zł 439 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, denar, 1557
106008
| I |
330 zł szac. 250 zł 741 wyświetleń |
5 | zakończona |