Rosja, rubel, 1798/ СМ-МБ
Monety średniowieczne i nowożytne - Polska i inne
Rosja, rubel, 1798/ СМ-МБ
Cena wylicytowana: 600 zł
106029
| Opis: |
Rosja - Paweł I 1796-1801, rubel, 1798/ СМ-МБ, Petersburg |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 20.37 g, ciemna patyna |
Bitkin 32, Jusupov 1 |
Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 2298
1) 600 zł
2) 580 zł
3) 560 zł
4) 520 zł
5) 450 zł
6) 310 zł
| min |