Zakończenie: 20-03-2014 20:30 ÷ 21:29
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Rosja, 50 kopiejek, 1913 (ВС)
105923
| II |
80 zł szac. 100 zł 235 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej 1883 r, Aw: Popiersie..
105938
medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej 1883... | III |
90 zł szac. 100 zł 1107 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Tadeusz Kościuszko, medal z uszkiem sygnowany J.KNEDLER wybity w 1917, Aw:..
105939
Tadeusz Kościuszko, medal z uszkiem sygnowany J.KNEDLER w... | II- |
95 zł szac. 100 zł 1200 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, żeton, 1662
105942
Aw: Tarcza herbowa Francji - trzy lilie, NIL NISI CONSILI... | III+ |
220 zł szac. 250 zł 500 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, medal autorstwa M. Kuchkina i A. Semenova (М. Кучкин / А. Семенов) z 1860 ..
105929
medal autorstwa M. Kuchkina i A. Semenova (М. Кучкин / А.... | III |
330 zł szac. 250 zł 958 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, medal autorstwa P. Brusnicyna (П. Брусницын) z 1862 z okazji odsłonięcia p..
105930
medal autorstwa P. Brusnicyna (П. Брусницын) z 1862 z oka... | III |
240 zł szac. 300 zł 420 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, follis, 303-305
106142
Aw: Popiersie w prawo, IMP MAXIMIANVS AVG, Rw: Geniusz st... | II+ |
270 zł szac. 250 zł 422 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, trzeciak koronny, bez daty
105965
| III+ |
360 zł szac. 200 zł 460 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, półgrosz koronny, bez daty
105924
| III+ |
95 zł szac. 50 zł 522 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, grosz, 1534
105994
na awersie PRVSS, na rewersie PRVSSIE | II |
185 zł szac. 200 zł 297 wyświetleń |
4 | zakończona |