Zakończenie: 06-03-2014 20:30 ÷ 21:21
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Niemcy, denar, XI w.
82385
Aw: Krzyż prosty z kulkami w polach, Rw: Krzyż kawalerski | III |
65 zł szac. 100 zł 479 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, denar
82429
Aw: Krzyż, w polach kulki i półksiężyce, Rw: Kapliczka | III |
140 zł szac. 200 zł 207 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, denar
82426
Aw: Napis w formie krzyża BRVNO, wokoło S KILIANVS, Rw: F... | III |
130 zł szac. 200 zł 197 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, naśladownictwo denara typu OAP (Otto-Adelheid-Pfennige)
82377
Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż, w polach krzyżyki i S | III |
65 zł szac. 100 zł 323 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1624
82420
| II |
400 zł szac. 500 zł 326 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, odznaka pamiątkowa 6 Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego, wzór 1929
82305
odznaka bita z kontrą | III+ |
310 zł szac. 500 zł 2364 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, orzełek na czapkę wojskową, wzór 1933
82344
na stronie odwrotnej punca kotwice i litery S-F, poniżej ... | II+ |
270 zł szac. 400 zł 3546 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, denar, XI w.
82423
Aw: Monogram karoliński, Rw: Krzyż kawalerski z kulkami w... | III- |
120 zł szac. 200 zł 307 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niderlandy, denar
82424
Aw: Kropka z łukami, Rw: Krzyż z kulkami w polach | III |
90 zł szac. 150 zł 219 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, denar
82431
Aw: Napis S COLONIA A z rozetą w środku, Rw: Krzyżyk i ni... | III- |
60 zł szac. 100 zł 230 wyświetleń |
1 | zakończona |