Polska, Złoty Krzyż Zasługi
Monety antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, Złoty Krzyż Zasługi
Cena wylicytowana: 620 zł
104059
| Opis: |
Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Złoty Krzyż Zasługi, pracownia Wiktor Gontarczyk Warszawa |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
tombak złocony 40 x 40 mm, wstążka |
Krotke Mw.Z/S.5 |
Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1975
1) 620 zł
2) 600 zł
3) 60 zł
| min |