Niemcy, denar
Zakończenie: 06-03-2014 20:47:00
Niemcy, denar
82431
| Opis: | Niemcy - Kolonia- biskupstwo - Otto III 983-1002, denar, Aw: Napis S COLONIA A z rozetą w środku, Rw: Krzyżyk i nieczytelny napis |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro 1.32 g, patyna |
| Literatura: | Dbg 331? |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 231