Zakon Krzyżacki, szeląg
Banknoty z kolekcji Lucow i inne oraz monety Polskie średniowieczne i nowożytne
Zakon Krzyżacki, szeląg
Cena wylicytowana: 470 zł
104363
| Opis: |
Zakon Krzyżacki - Jan von Tiefen 1489-1497, szeląg, MA-GIS-IOH-I... / + MO... DNOR PRVSIE |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Voss. §99 |
Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1013
1) 470 zł
2) 460 zł
3) 75 zł
4) 65 zł
| min |