Zakon Krzyżacki, szeląg
Zakończenie: 12-12-2013 21:33:30
Zakon Krzyżacki, szeląg
104359
| Opis: | Zakon Krzyżacki - Marcin Truchsess von Wetzhausen 1477-1489, szeląg, MAGIST MARTINV ... / + MONETA DNORVM P |
| Stan zachowania: | IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: | jasna patyna |
| Literatura: | Voss. §97 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 216