Zakon Krzyżacki, szeląg
Banknoty z kolekcji Lucow i inne oraz monety Polskie średniowieczne i nowożytne
Zakon Krzyżacki, szeląg
Cena wylicytowana: 80 zł
104356
| Opis: |
Zakon Krzyżacki - Marcin Truchsess von Wetzhausen 1477-1489, szeląg, MAGIST MARTINV PR / M MONETA N..RVM P |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Voss. §96 |
Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 242
1) 80 zł
2) 75 zł
| min |