Zakon Krzyżacki, szeląg

Banknoty z kolekcji Lucow i inne oraz monety Polskie średniowieczne i nowożytne
Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2013 21:33:00
104356
Opis: Zakon Krzyżacki - Marcin Truchsess von Wetzhausen 1477-1489, szeląg, MAGIST MARTINV PR / M MONETA N..RVM P
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Voss. §96

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 242

1)  80 zł
2)  75 zł