Śląsk, brakteat

Banknoty z kolekcji Lucow i inne oraz monety Polskie średniowieczne i nowożytne
Śląsk, brakteat

Śląsk, brakteat

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2013 21:23:30
104309
Opis: Śląsk - Księstwo Bytomsko-Kozielskie, brakteat, Gotycka litera B
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.52 g, ciemna patyna
Literatura: Kop. 5532, Fbg 507

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 563

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  400 zł