Pomorze Wschodnie, brakteat, 1. ćwierć XIV w.

Banknoty z kolekcji Lucow i inne oraz monety Polskie średniowieczne i nowożytne

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2013 21:22:00
104282
Opis: Pomorze Wschodnie, brakteat, 1. ćwierć XIV w., Trójlistna lilia na masywnej łodydze
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.23 g, ciemna zielona patyna, wyraźny rysunek
Literatura: BRP-Przyłęk 36

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 297

1)  185 zł
2)  180 zł