Pomorze Wschodnie, brakteat, 1. ćwierć XIV w.
Zakończenie: 12-12-2013 21:22:00
104282
| Opis: | Pomorze Wschodnie, brakteat, 1. ćwierć XIV w., Trójlistna lilia na masywnej łodydze |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | 0.23 g, ciemna zielona patyna, wyraźny rysunek |
| Literatura: | BRP-Przyłęk 36 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 297