Pomorze, brakteat, koniec XIII w.
Zakończenie: 12-12-2013 21:19:30
104300
| Opis: | Pomorze, brakteat, koniec XIII w., Budowla (wieża) ze spadzistymi bokami dachu |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | 0.28 g, ładnie zachowany i czytelny |
| Literatura: | Dbg-P. 458, Kop. 4850 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 275