Pomorze, brakteat, koniec XIII w.

Banknoty z kolekcji Lucow i inne oraz monety Polskie średniowieczne i nowożytne

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2013 21:19:30
104300
Opis: Pomorze, brakteat, koniec XIII w., Budowla (wieża) ze spadzistymi bokami dachu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.28 g, ładnie zachowany i czytelny
Literatura: Dbg-P. 458, Kop. 4850

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 275

1)  300 zł