Polska, brakteat, 1. ćwierć XIV w.
Banknoty z kolekcji Lucow i inne oraz monety Polskie średniowieczne i nowożytne
Cena wylicytowana: 115 zł
104276
| Opis: |
Polska - Krakowskie - Opactwo Cysterskie w Jędrzejowie, brakteat, 1. ćwierć XIV w., Krzyż grecki z rozszerzonymi końcami ramion |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
0.14 g, lekko ukruszony, ale zachowany wał otokowy |
BRP-Przyłęk 5 |
Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 268
1) 115 zł
2) 110 zł
3) 100 zł
| min |