Polska, brakteat, 1. ćwierć XIV w.
Zakończenie: 12-12-2013 21:18:30
104292
| Opis: | Polska - Księstwo Sandomierskie - Władysław Łokietek 1305-1333, brakteat, 1. ćwierć XIV w., Strzała zakończona z obu stron grotami (jak herb Bogoria), na środku drzewca kulka |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | 0.20 g, ciemnozielona patyna, rzadki |
| Literatura: | BRP-Przyłęk 57 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 302