Polska, brakteat, 2. ćwierć XIV w.

Banknoty z kolekcji Lucow i inne oraz monety Polskie średniowieczne i nowożytne

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2013 21:17:30
104306
Opis: Polska - Wielkopolska / Pomorze Wschodnie, brakteat, 2. ćwierć XIV w., Krzyż na krokwi lub arkadzie, pod nią kulka, po bokach ramion krzyża dwie kulki
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.19 g, ciemna payna, ładnie zachowany
Literatura: Paszkiewicz E7 (przypisuje podobne naśladownictwa terenom polskim)

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 296

1)  300 zł