Polska, brakteat, 2. ćwierć XIV w.
Zakończenie: 12-12-2013 21:17:30
104306
| Opis: | Polska - Wielkopolska / Pomorze Wschodnie, brakteat, 2. ćwierć XIV w., Krzyż na krokwi lub arkadzie, pod nią kulka, po bokach ramion krzyża dwie kulki |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | 0.19 g, ciemna payna, ładnie zachowany |
| Literatura: | Paszkiewicz E7 (przypisuje podobne naśladownictwa terenom polskim) |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 296