Polska, brakteat, 1. połowa XIV w.
Banknoty z kolekcji Lucow i inne oraz monety Polskie średniowieczne i nowożytne
Cena wylicytowana: 250 zł
104308
| Opis: |
Polska - Mazowsze-Kujawy, brakteat, 1. połowa XIV w., Litera B w kroju kapitały gotyckiej |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
0.20 g, ciemna patyna |
podobny PDA 9/116 |
Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 243
1) 250 zł
2) 240 zł
| min |