Polska, brakteat, 1. ćwierć XIV w.

Banknoty z kolekcji Lucow i inne oraz monety Polskie średniowieczne i nowożytne

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2013 21:16:00
104288
Opis: Polska - Wielkopolska, brakteat, 1. ćwierć XIV w., Sześcioramienna gwiazda utworzona z przecinających się linii, w środku kulka
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.23 g, ładnie zachowany
Literatura: BRP-Przyłęk 48

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 424

1)  180 zł