Polska, brakteat, 1. ćwierć XIV w.
Zakończenie: 12-12-2013 21:16:00
104288
| Opis: | Polska - Wielkopolska, brakteat, 1. ćwierć XIV w., Sześcioramienna gwiazda utworzona z przecinających się linii, w środku kulka |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | 0.23 g, ładnie zachowany |
| Literatura: | BRP-Przyłęk 48 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 424