Polska, brakteat, 1. ćwierć XIV w.
Zakończenie: 12-12-2013 21:15:30
104294
| Opis: | Polska, brakteat, 1. ćwierć XIV w., Roszerzający się u końców słup, po bokach kulki otoczone przez półksiężyce |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | 0.22 g, ciemna patyna, dość wyraźny |
| Literatura: | BRP-Przyłęk 70 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 265