Polska, brakteat, 1. ćwierć XIV w.
Zakończenie: 12-12-2013 21:15:00
104293
| Opis: | Polska, brakteat, 1. ćwierć XIV w., Koło z widoczną piastą i sześcioma szprychami |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | 0.08 g, wykruszony fragment kołnierza i wału, patyna |
| Literatura: | BRP-Przyłęk 61 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 353