Polska, brakteat, 1. ćwierć XIV w.
Zakończenie: 12-12-2013 21:13:30
104283
| Opis: | Polska, brakteat, 1. ćwierć XIV w., Heraldyczna lilia z pręcikami i dobrze widocznymi liśćmi bocznymi |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | 0.28 g, ciemna patyna, lekko wykruszony na kołnierzu, ale bardzo wyraźny |
| Literatura: | BRP-Przyłęk 37 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 280 zł
Ilość odsłon: 322