Polska, brakteat, 1. ćwierć XIV w.

Banknoty z kolekcji Lucow i inne oraz monety Polskie średniowieczne i nowożytne
Rozpoczęcie: 02-12-2013 18:20
Zakończenie: 12-12-2013 21:13:30

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 12-12-2013 21:13:30
104283
Opis: Polska, brakteat, 1. ćwierć XIV w., Heraldyczna lilia z pręcikami i dobrze widocznymi liśćmi bocznymi
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.28 g, ciemna patyna, lekko wykruszony na kołnierzu, ale bardzo wyraźny
Literatura: BRP-Przyłęk 37

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 280 zł
Ilość odsłon: 322