Polska, brakteat, 1. ćwierć XIV w.
Zakończenie: 12-12-2013 21:13:00
104278
| Opis: | Polska, brakteat, 1. ćwierć XIV w., Krzyż grecki o rozszerzonych i wklęsłych końcach ramion, na ich przedłużeniu na kołnierzu pary równoległych linii |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | 0.23 g, lekko ukruszony na kołnierzu, ale bardzo ładnie zachowany i bardzo wyraźny |
| Literatura: | BRP-Przyłęk 10 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 244