Polska, 10 marek polskich, 9.12.1916
Zakończenie: 12-12-2013 20:49:30
104589
| Opis: | Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie 1915-1918, 10 marek polskich, 9.12.1916, seria A 8973873, "Generał", "biletów" |
| Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | złamane w pionie, po konserwacji |
| Literatura: | Lucow 292 (R3), Miłczak 13b, Ros. 453 |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 285