Polska, 10 marek polskich, 9.12.1916

Banknoty z kolekcji Lucow i inne oraz monety Polskie średniowieczne i nowożytne

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2013 20:49:30
104589
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie 1915-1918, 10 marek polskich, 9.12.1916, seria A 8973873, "Generał", "biletów"
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, po konserwacji
Literatura: Lucow 292 (R3), Miłczak 13b, Ros. 453

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 285

1)  250 zł
2)  240 zł