Polska, 100 złotych, 1944
Zakończenie: 12-12-2013 20:41:00
Polska, 100 złotych, 1944
96492
| Opis: | Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1944, w klauzuli "OBOWIĄZKOWYM", seria ХЕ, numeracja 376422 |
| Stan zachowania: | IV/V, Fine / Very Good |
| Dodatkowe informacje: | wielokrotnie złamane, naderwania na marginesach i załamaniach, po konserwacji, usztywniany papier |
| Literatura: | Lucow 1100 (R5), Miłczak 111 |
Cena wywoławcza: 34 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 223