Polska, 100 złotych, 1944

Banknoty z kolekcji Lucow i inne oraz monety Polskie średniowieczne i nowożytne
Polska, 100 złotych, 1944

Polska, 100 złotych, 1944

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2013 20:41:00
96492
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1944, w klauzuli "OBOWIĄZKOWYM", seria ХЕ, numeracja 376422
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane, naderwania na marginesach i załamaniach, po konserwacji, usztywniany papier
Literatura: Lucow 1100 (R5), Miłczak 111

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 34 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 223

1)  38 zł
2)  36 zł