Polska, 10 złotych, 20.07.1926

Banknoty z kolekcji Lucow i inne oraz monety Polskie średniowieczne i nowożytne

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2013 20:35:00
96480
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 20.07.1926, seria CG, numeracja 3223324, znak wodny “10-ZŁ”
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: kilkakrotnie złamane, minimalne poczatki przedzierania papieru na złamaniach, po bardzo fachowej konserwacji, bardzo ładna prezencja, rzadkie
Literatura: Lucow 638 (R4), Miłczak 64d

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 170 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 471

1)  185 zł
2)  180 zł