Polska, 10 złotych, 20.07.1926
Zakończenie: 12-12-2013 20:35:00
96480
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 20.07.1926, seria CG, numeracja 3223324, znak wodny “10-ZŁ” |
| Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: | kilkakrotnie złamane, minimalne poczatki przedzierania papieru na złamaniach, po bardzo fachowej konserwacji, bardzo ładna prezencja, rzadkie |
| Literatura: | Lucow 638 (R4), Miłczak 64d |
Cena wywoławcza: 170 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 470