Polska, 10 marek polskich, 23.08.1919

Banknoty z kolekcji Lucow i inne oraz monety Polskie średniowieczne i nowożytne

Cena wylicytowana: 12 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2013 20:32:00
96474
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 marek polskich, 23.08.1919, seria II-FQ, numeracja 606092
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: niezauważalne złamania w pionie, po bardzo subtelnej konserwacji, bardzo ładna prezencja
Literatura: Lucow 374 (R0), Miłczak 25b

Cena końcowa: 12 zł
Cena wywoławcza: 4 zł
Cena szacunkowa: 5 zł
Ilość odsłon: 349

1)  12 zł
2)  10 zł