Polska, 10 marek polskich, 23.08.1919
Zakończenie: 12-12-2013 20:32:00
96474
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 marek polskich, 23.08.1919, seria II-FQ, numeracja 606092 |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | niezauważalne złamania w pionie, po bardzo subtelnej konserwacji, bardzo ładna prezencja |
| Literatura: | Lucow 374 (R0), Miłczak 25b |
Cena wywoławcza: 4 zł
Cena szacunkowa: 5 zł
Ilość odsłon: 349