Polska, 50 złotych, 28.08.1925
Banknoty z kolekcji J. Lucow
Cena wylicytowana: 520 zł
95601
| Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 50 złotych, 28.08.1925, seria K, numeracja 0453057 |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
wielokrotnie złamany, ale po bardzo fachowej konserwacji, sztywny papier |
Lucow 623 (R3), Miłczak 62.a |
Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 340 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1603
1) 520 zł
2) 500 zł
3) 500 zł
4) 420 zł
5) 380 zł
6) 360 zł
| min |