Polska, szóstak koronny, 1681 / TLB
Zakończenie: 16-02-2012 21:16:00
75618
| Opis: | Polska - Jan III Sobieski 1674-1696, szóstak koronny, 1681 / TLB, Kraków, popiersie króla w zbroi, tarcze łukowate |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 750