Polska, półgrosz litewski, 1547
Stara Polska XVI-XVII w. (szóstaki, półgrosze, trojaki i dwudenary)
Cena wylicytowana: 80 zł
75595
| Opis: |
Polska - Zygmunt II August 1545-1572, półgrosz litewski, 1547, Wilno |
| Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
piękny blask menniczy |
Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 2803
1) 80 zł
2) 75 zł
| min |