Polska, półgrosz litewski, 1549
Stara Polska XVI-XVII w. (szóstaki, półgrosze, trojaki i dwudenary)
Cena wylicytowana: 65 zł
75597
| Opis: |
Polska - Zygmunt II August 1545-1572, półgrosz litewski, 1549, Wilno |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ładny blask menniczy |
Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 2371
1) 65 zł
2) 60 zł
3) 55 zł
| min |