Polska, półgrosz litewski, 1557
Stara Polska XVI-XVII w. (szóstaki, półgrosze, trojaki i dwudenary)
Cena wylicytowana: 40 zł
75601
| Opis: |
Polska - Zygmunt II August 1545-1572, półgrosz litewski, 1557, Wilno |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
niewielkie ślady korozji, ale zachowany blask menniczy |
Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 1330
1) 40 zł
2) 38 zł
3) 36 zł
| min |