Polska, półgrosz litewski, 1555
Stara Polska XVI-XVII w. (szóstaki, półgrosze, trojaki i dwudenary)
Cena wylicytowana: 50 zł
75599
| Opis: |
Polska - Zygmunt II August 1545-1572, półgrosz litewski, 1555, Wilno |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna, lekko gięty |
Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 2209
1) 50 zł
2) 48 zł
| min |