Polska, półgrosz litewski, 1518
Stara Polska XVI-XVII w. (szóstaki, półgrosze, trojaki i dwudenary)
Cena wylicytowana: 38 zł
75589
| Opis: |
Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, półgrosz litewski, 1518, Wilno |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 669
1) 38 zł
2) 36 zł
| min |