Polska, półgrosz koronny, 1509
Stara Polska XVI-XVII w. (szóstaki, półgrosze, trojaki i dwudenary)
Cena wylicytowana: 34 zł
75579
| Opis: |
Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, półgrosz koronny, 1509, Kraków |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ładny blask |
Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 3551
1) 34 zł
2) 32 zł
| min |