Polska, półgrosz koronny, 1508
Stara Polska XVI-XVII w. (szóstaki, półgrosze, trojaki i dwudenary)
Cena wylicytowana: 30 zł
75578
| Opis: |
Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, półgrosz koronny, 1508, Kraków |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 3307
1) 30 zł
2) 28 zł
3) 24 zł
| min |