Polska, półgrosz koronny, 1507
Stara Polska XVI-XVII w. (szóstaki, półgrosze, trojaki i dwudenary)
Cena wylicytowana: 22 zł
75577
| Opis: |
Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, półgrosz koronny, 1507, Kraków |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
patyna, lekko gięty |
Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 2672
1) 22 zł
2) 20 zł
3) 18 zł
| min |