Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1841
Zakończenie: 15-12-2011 20:45:00
41731
| Opis: | Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 3/4 rubla = 5 złotych, 1841, Warszawa |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Plage 369, Bitkin 1150 |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 261