Pomorze, 1/3 tatara (1/2 guldena), 1674
Monety polskie i powiązane historycznie z Polską
Cena wylicytowana: 420 zł
38315
| Opis: |
Pomorze - Karol XI 1660-1697, 1/3 tatara (1/2 guldena), 1674, Szczecin |
| Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
delikatna patyna |
Ahlström SB 127 |
Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 390 zł
Cena szacunkowa: 650 zł
Ilość odsłon: 802
1) 420 zł
2) 410 zł
3) 400 zł
| min |