Polska, 1/3 talara (dwuzłotówka), 1814/IB
Zakończenie: 15-12-2011 20:38:00
44617
| Opis: | Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815, 1/3 talara (dwuzłotówka), 1814/IB, Warszawa |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | zielona patyna |
| Literatura: | Plage 113 |
Cena wywoławcza: 260 zł
Cena szacunkowa: 420 zł
Ilość odsłon: 2197