Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836
Zakończenie: 15-12-2011 20:42:00
31627
| Opis: | Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836, Petersburg |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | drobna wada rantu, patyna |
| Literatura: | Plage 328, Bitkin 1089 |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 1114