Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1840 / MW
Zakończenie: 15-12-2011 20:44:00
35462
| Opis: | Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 3/4 rubla = 5 złotych, 1840 / MW, Warszawa |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
Cena wywoławcza: 165 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 349